Menu

Serum do rzęs produktem, który powinna pokochać każda kobieta

Nawet najładniejsze oczy powinny mieć właściwą oprawę. Zdrowe, długie i gęste rzęsy to marzenie chyba wszystkich kobiet. Niestety, natura nie zawsze daje nam to, czego byśmy chciały. Mnóstwo kobiet narzeka, że ich rzęsy są krótkie, łamliwe, cienkie. Na szczęście obecnie w sklepach kosmetycznych oraz aptekach znaleźć można specjalistyczne produkty dzięki którym rzęsy będą jak ze snu. Odpowiednio dobrane serum sprawi, że rzęsy staną się długie, gęste i przestaną wypadać. Jakie składniki znajdują się w dobrym serum do rzęs? Jak trzeba stosować takie kosmetyki?

Składniki, których warto szukać w serum do rzęs
To, jakie składniki znajdą się w serum do rzęs uzależnione jest rzecz jasna od producenta. Wymienić można jednak te, które wykorzystywane są naprawdę często. Jest to między innymi bimatoprost. Jest to substancja naprawdę silnie stymulująca rzęsy do wzrostu. Jej dodatek sprawia, że serum skutecznie wydłuża rzęsy, a na efekty naprawdę nie trzeba długo czekać. Podkreślić należy, że substancja jest bezpieczna , a jej stosowanie nie wiąże się z żadnym ryzykiem.

Bardzo często serum do rzęs zawiera również prowitaminę B5 i witaminę E. Są to składniki , które wnikają głęboko w strukturę rzęs, a {w efekcie|w konsekwencji{ poprawiają ich kondycję. Rzęsy stają się wyraźnie mocniejsze, lśniące, mniej podatne na złamania. Substancją, po którą również zaskakująco często sięgają producenci takich kosmetyków jest kwas hialuronowy. Skutecznie nawilża on rzęsy, sprawia też, że ich powierzchnia staje się zdecydowanie gładsza.

Dobre serum do rzęs ma w swoim składzie także alantoinę. Sprawia ona, że nie trzeba obawiać się podrażnień i zaczerwienia niezwykle delikatnej okolicy oczu. Serum do rzęs – z uwagi na miejsce, w które się je nakłada – musi być skuteczne, ale również musi być delikatne. To z tego powodu producenci często stawiają na wyciągi z różnych roślin. Do tych stosowanych naprawdę często zalicza się ten z tataraku mający działanie przeciwzapalne, a także z nagietka , który charakteryzuje działanie regeneracyjne. Bardzo dobrze sprawdza się także ekstrakt z lnu zapewniający ochronę przed wysuszeniem skóry. Do wyciągów, które także wykorzystywane są w przypadku tego typu kosmetyków zalicza się te z zielonej herbaty, pszenicy, nagietka, aloesu i palmy sabałowej.
Wśród składników aktywnych często stosowanych w produkcji serum do rzęs wymienić należy również nanopetydy i molekuły aminokwasów. To substancje nasilające działanie wydłużające rzęsy. Sprawiają, że rzęsy naprawdę w krótkim czasie stają też o wiele grubsze.

Jak długo trzeba czekać na efekty?
Sięgając po serum do rzęs, trzeba wiedzieć, że pierwsze efekty można zauważyć po mniej więcej miesiącu. Na oczekiwany efekt trzeba jednak poczekać o wiele dłużej, bo od trzech do nawet sześciu miesięcy. Jeśli jednak wybrałyśmy naprawdę wysokiej jakości serum, warto czekać. Rzęsy będą bowiem długie, gęste, naprawdę mocne, a oko będzie miało wyjątkową oprawę.

Gdzie udać się, jeśli chcemy kupić serum do rzęs?
Kosmetyk ten bez problemu znaleźć można dzisiaj w każdym sklepie kosmetycznym https://www.przedluzanierzes.net.pl/ . Także niektóre apteki mają w swojej ofercie wysokiej jakości kosmetyki zapewniające naszym rzęsom właściwą pielęgnację.

W każdym sklepie sprzedającym kosmetyki znaleźć można aktualnie wielki wybór serum do rzęs. To kosmetyk, który warto pokochać. Odpowiednio dobrany skład skład oraz regularne stosowanie sprawią, że każda przedstawicielka płci pięknej będzie mogła pochwalić się pięknymi, zdrowymi rzęsami, które nie będą się łamały. Bez wątpienia dobre serum do rzęs to kosmetyk, który warto stosować nawet wtedy, kiedy nasze rzęsy są w dość dobrej formie. To kosmetyk , za który warto zapłacić nawet naprawdę dużo.

Dodaj komentarz